БУКОВИНСЬКІ ЦЕНТРИ ОБСЛУГОВУВАННЯ ПЛАТНИКІВ ЗМІНИЛИ РЕЖИМ РОБОТИ

26.10.2018 | 10:30
Версія для друкуВерсія для друкуВідправити на e-mailВідправити на e-mail
Район: 
Кіцманський район

Наголошує заступник начальника Головного фіскального відомства Буковини Іван Матіос. Однак, зазначає посадовець, 13 ЦОПів, які функціонують при Головному управлінні ДФС у Чернівецькій області і надалі працюють за принципом оперативного та якісного обслуговування бізнесу та громадян.
За три квартали 2018 року платники податків області отримали понад 90,5 тис. безоплатних сервісних послуг. Також, показником успішної роботи можна вважати відсутність скарг на роботу територіальних центрів обслуговування платників.
Слід зазначити, з метою спрощення обслуговування платників на сайті ДФС України функціонують електронні сервіси. Це дозволяє платникам податків уникнути зайвих витрат часу та отримати необхідну інформацію.
Так, модернізований сервіс «Електронний кабінет платника» включає дві функціональні частини: відкрита (загальнодоступна); приватна (особистий кабінет).
Користуватися функціоналом відкритої частини можна без ідентифікації особи (без використання електронного цифрового підпису).
Робота з електронним сервісом у приватній частині здійснюється з використанням електронного цифрового підпису (ЕЦП). Електронний цифровий підпис можна отримати у будь-якому Акредитованому центрі сертифікації ключів, зокрема, безкоштовно в АЦСК Інформаційно-довідкового департаменту ДФС України
У приватній частині після ідентифікації особи надається можливість, в залежності від типу платника (юридична або фізична особа) доступні окремі розділи, зокрема: Новини; Інформація з реєстрів; Бланки податкової звітності; Контакти та адреси центрів обслуговування платників; Подання заяв, запитів для отримання інформації; Стан розрахунків з бюджетом; Сервіси системи «Електронного адміністрування ПДВ» (для платників ПДВ).
Отримати консультацію з питань податкового, митного законодавства можна за допомогою «Загальнодоступного інформаційно-довідкового ресурсу» (ЗІР). Зміст відповідей на актуальні питання платників податків постійно оновлюється, таким чином кожен може отримати відповідну інформацію.
Для громадян та представників бізнес – спільноти, які віддають перевагу безпосередньому спілкуванню з фахівцями ДФС та відвідують центри обслуговування платників нагадуємо про режим роботи ЦОП: з понеділка по четвер з 09.00 до 18.00, в п’ятницю - з 09.00 до 16.45. Обідня перерва – з 13:00 до 13:45.

-