Сьогодні відбулась зустріч з Директором Львівського територіального управління національного антикорупційного бюро

23.10.2018 | 18:27
Версія для друкуВерсія для друкуВідправити на e-mailВідправити на e-mail
Район: 
Кіцманський район

Сьогодні відбулась зустріч Директора Львівського територіального управління національного антикорупційного бюро з керівництвом та громадськістю району.
Т.в.о. голови райдержадміністрації Юрій Косар подякував за надану можливість кожному учаснику зустрічі поспілкуватись з представниками НАБУ та запевнив, що в Кіцманському районі всі керівники готові до співпраці з антикорупційними органами та лише завдяки злагодженій роботі не буде допущено в районі виникнення корупційних діянь. Незважаючи на здобутки Національного бюро на шляху подолання корупції, існують об’єктивні можливості для підвищення ефективності нашої діяльності. Передусім це стосується питань недосконалості законодавства і відсутності Антикорупційного суду. На цьому наголосив директор Львівського територіального управління Національного антикорупційного бюро України Тарас Лопушанський 13 вересня під час зустрічі з громадськістю Кіцманського району Чернівецької області.
Він також розповів про інші досягнення Національного бюро, про кількість активних проваджень, повідомлень про підозру та стосовно кількох осіб складено обвинувальні акти, скільки проваджень скеровано до суду.
«Сподіваюся на Вашу підтримку та свідому громадську позицію щодо неприпустимості вчинення корупційних дій», - додав Тарас Лопушанський.
Присутні дізналися про особливості структури Національного бюро, відмінність у роботі центрального та територіальних управлінь, алгоритм дій при виявлення кримінальних корупційних правопорушень, підслідних Національному бюро.

-